E-Belediye


Anket
Yeni Web Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Beğendim
Beğenmedim

Geçmiş Anketler

2 milyon değerindeki 9 araç görücüye çıktı

SEBEN BELEDİYESİ’NİN ARAÇ PARKURU GÖZ KAMAŞTIRIYOR

Seben Belediyesi, son 3 yılda aldığı 9 adet ulaşım ve hizmet aracı ile araç filosunu daha da güçlendirdi. Araçların tanıtımı için bugün düzenlenen coşkulu törende konuşan Seben Belediye Başkanı Süleyman Özbağ, “4 milyon lira bütçeli bir belediyenin 2 milyonluk araç alabilmesi sadece milletin ve güçlü iktidarın desteği sayesinde olur.” dedi.

Seben Belediyesi, 2014-2017 yılları arasında toplam değeri 2 milyon olan 9 adet araç ile araç filosunu daha da güçlendirdi. Ekonomik değeri belediye bütçesinin yarısına denk gelen ve AK Parti İl teşkilatlarının desteği sayesinde alınan itfaiye arabaları, süpürge aracı, vidanjör, kamyon gibi çeşitli iş makine ve binek araçlardan oluşan 9 adet araç için bugün öğlen bir tanıtım töreni düzenlendi. İlçe merkezinde gerçekleşen törene AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, İlçe Kaymakamı Tahir Yılmaz, AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, Seben Belediye Başkanı Süleyman Özbağ, partililer ve vatandaşlar katıldı.

Özbağ: “Bütçemizin yarısına denk geliyor”

Seben Belediye Başkanı Süleyman Özbağ, törende yaptığı konuşmada, son 3 yılda alınan araçların belediye bütçesinin yarısına denk geldiğini belirterek, “Ben 13 yıllık hizmet süremde öznesi millet olan bir davanın temsilcisi olarak azimle çalışmaya gayret ettim. Burada gördüğünüz 9 araç bizim 2014 yılından sonra Bolu Belediye Başkanımızın, İl Başkanımız Nurettin Doğanay’ın, Milletvekillerimiz Fehmi Küpçü ve Ali Ercoşkun’un destekleri ile tamamen bütçemiz dışında aldığımız araçlardır. Bu araçların tahmini değeri 2 milyon liranın üzerindedir. 4 milyon lira bütçeli bir belediyenin 2 milyonluk araç alabilmesi sadece milletin ve güçlü iktidarın desteği sayesinde olur. İnşallah bundan sonraki süreçte de sizden aldığımız güçle, daha güçlü bir Türkiye olma yolunda hizmetlerimiz devam edecek. Bir tek arzumuz var: Bu millete hizmet etmek.” dedi.

Yılmaz: “Bize Seben’de sahip çıkmanızı istiyorum”

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz da milletten aldıkları destekle çalışmaya devam ettiklerini, Seben halkının da kendilerine her zaman desteklediğini söyledi. Yılmaz, Türkiye’nin önemli bir süreçten geçtiğini vurgulayarak “Bize Seben’de sahip çıkmanızı istiyorum. Seben’in bütün problemlerinin tamamını görev süremiz bitmeden çözeceğiz. Yeter ki siz bir ve birlik içerisinde arkamızda durun” diye konuştu.

Küpçü: Bu hizmetlerin hiçbiri kolay olmadı

AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü de konuşmasında araçların ilçeye hayırlı olması temennisinde bulundu. “Bu ülke güçlü bir şekilde yoluna devam ediyor” diyen Küpçü, devamında Seben’den çıkan önemli aktörlerin olduğunu belirterek, “Bu coğrafya İzzet Baysal’ları, başarılı idarecileri yetiştirdi. Seben’den yetişen önemli aktörler var. Çok güçlüyüz. Ancak burada biz daha da güçlü olmak istiyoruz. Bu hizmetlerin hiçbiri öyle kolay olmadı. Bunların hepsinde emek, alın teri var. Siz çiftçisiniz, emeğin ne demek istediğini anlarsınız. Biz güçlü bir Türkiye’de yolumuza devam etmek istiyoruz. Bundan sonra da ‘Evet’ ile o vesayetçileri inşallah tasfiye ederiz” ifadesini kullandı.

Doğanay: Seben’den güçlü bir destek istiyoruz

AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay ise konuşmasını 16 Nisan’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halk Oylaması’na ayırdı. Doğanay, Türkiye’nin güçlenmesini istemeyen Avrupa’nın ve terör öğütlerinin “Hayır” dediğini söyledi. “Artık Türkiye’de istikrarın devam etmesi için 16 Nisan’da Seben’den güçlü bir destek istiyoruz.” diyen Doğanay, Sebenlilerin hemşehrileri olan Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’a sahip çıkmaları adına “Evet” demelerini isteyerek “Seben, son seçimde yüzde 54’le destekledi. Ancak Seben, 16 Nisan’da en az yüzde 70, yüzde 75, yüzde 80’le evet diyecek” diye konuştu.

Haber tarihi: 30 / 03 / 2017
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Önceki: MART AYI MECLİS KARAR ÖZETİ
Sonraki: SEBEN NEVRUZU COŞKU İLE KUTLADI


Site İçi Arama
Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
Haber ve Duyurular
TÜRKİYENİN EN BEĞENİLEN BELEDİYE BAŞKANLARI OYLAMASINDA BAŞKAN ÖZBAĞ DESTEK BEKLİYOR
Tarih: 06/02/2018
Seben Belediye Başkanı Süleyman Özbağ, Belediye Başkanları Birliği’nce düzenl... Devamını oku...
VEFAT-HALİL GÜNGÖR 26.01.2018
Tarih: 26/01/2018
İLÇEMİZ KESENÖZÜ KÖYÜNDEN HATUN GÜNGÖR ÜN EŞİ,ŞÜKR&... Devamını oku...
VEFAT-NAZIM YAŞAR 26.01.2018
Tarih: 26/01/2018
İLÇEMİZ ÇARŞI MAHALLESİNDEN ŞAHİDE YAŞAR IN EŞİ,YÜKSEL ŞANLI,YÜCEL YAŞAR,M... Devamını oku...
DUYURU
Tarih: 09/01/2018
Seben Belediye Başkanı Süleyman ÖZBAĞ ’a oy vermek için aşağıda belirtilen ... Devamını oku...
VEFAT-HÜSEYİN YERLİKAYA 05.01.2017
Tarih: 05/01/2018
İLÇEMİZ HOÇAŞ KÖYÜNDEN EDA YERLİKAYA NIN EŞİ,MEHMET YERLİKAYA,MERAL KANİ,M... Devamını oku...
SEBEN 2. ETAP TOKİ KONUTLARI İHALE TARİHİ AÇIKLANDI
Tarih: 20/12/2017
Seben ilçemizde yapılacak olan TOKİ 2.Etap 266 Adet Konut İnşaatı İle Altyapı ve Çev... Devamını oku...
Vefat-Ayşe ÜNAL 18.12.2017
Tarih: 18/12/2017
İlçemiz Kesenözü Köyünden Merhum Ali ÜNAL’ın eşi, Hasan &Uum... Devamını oku...
VEFAT-MEHMET OZBILEN 15.12.2017
Tarih: 15/12/2017
ILCEMIZ ÇARŞI MAHALLESINDEN FATMA OZBILEN IN ESI ,HATICE KAYRANCIOGLU,AYSE DEMIR VE YILMAZ ... Devamını oku...
ARALIK AYI MECLİS KARAR ÖZETİ
Tarih: 23/01/2018
     MECLİS KARAR ÖZETİ     KARAR TARİHİ  ... Devamını oku...
SEBEN PROF.DR NİHAT HATİPOĞLUNU AĞIRLADI
Tarih: 29/11/2017
  Sebenlilerden Hatipoğlu’na yoğun ilgi Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ve tasavvuf sanat&c... Devamını oku...

   Tüm haberler
İstatistikler
Toplam: 198946
Aktif: 4
Bugün: 235
Dün: 320
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google

İçerik Rss - Haberler Rss